Sekční garážová vrata HÖRMANN RENOMATIC DecoColor - Tmavý dub, rustical, drážka M

Garážová vrata z oceli, provedení drážka M. Z vnější strany povrch DecoColor (lakovaná imitace) v  tmavý dub - rustical, uvnitř pozink.
Zobrazit více
12 750 czk
původní cena:15 000 czk
výrobce:HÖRMANN
cena bez DPH:10 537 czk
cena vč. DPH:12 750 czk
původní cena:15 000 czk
popis
parametry
soubory a odkazy

Garážová vrata z oceli, provedení drážka M. Z vnější strany povrch DecoColor (lakovaná imitace) v  tmavý dub - rustical, uvnitř pozink.

Vrata vyrobená v německu

Všechny důležité komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí. Vrata a komponenty jsou bezpečnostně testovány a certifikovány nezávislými uznávanámi institucemi. Vyrábí se v německu podle systému managementu kvality DIN ISO 9001 a splňují všechny požadavky evropské normy 13241.


Značková kvalita

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují výrobky v exkluzivní kvalitě Hörmann. 


Ochrana před vloupáním a odrazení lupičů

Nezvaní hosté nemají u sekčních vrat Hörmann  téměř žádnou čanci. Po zavření vrat automaticky zapadne pojistka proti nadzvednutí do dorazu vodicí lišty a vrata jsou ihned pevně uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí vrat funguje čistě mechaniky, proto zůstává na rozdíl od konkurenčních pohonů účinnné i při výpadku proudu.


Dlouhodobá ochrana

Umělohmnotná patka zárubně o výšce 4 cm, odolná proti zkřehnutí, obepíná zárubeň v oblasti ohrožené rzí a trvale ji chrání proti korozi. Na rozdíl od konkurenčních řešení funguje tato účinná dlouhodobá ochrana i při trvalé vlkosti. Společně s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově elegantní zakončení.


Povrch DecoColor

Povrchy DecoColor lakované kvalitní barvou přímo při výrobě propůjčí vašim sekčním vratům věrný, atraktivní vzhled dřeva anebo v metalickém antracitovém odstínu zase decentně elegantní ráz.

 

Obsah sestavy :

 • 1x sekční vrata LPU 42 (40 mm PUR) U= 0,5 W/m2K (lamela), U= 0,9 W/m2K (křídlo vrat), U= 1,4 W/m2K (vestavěná vrata)
 • kování vrat "Z" (pro nadpraží min. 125 mm) - do 3000 mm šířky
 • stropní pohon HÖRMANN ProLift na frekvenci 433 MHz vč. 2 ks dálkového ovladače a vodící lišty pohonu
  • Další varianty obsluhy jsou: ruční obsluha klikou
    
  • pohon Promatic 4 na frekvenci 868 vč. dálkového ovladače a vodící lišty. S maximální rychlostí otevírání až 20 cm/s a nízkou spotřebou elektrického proudu - necelý 1 W
    
  • Supramatic E na frekvenci 868 vč. dálkového ovladače a vodící lišty. S maximální rychlostí otevírání až 25 cm/s, nízkou spotřebou elektrického proudu - necelý 1 W. Velmi snadné programování pohonu a možností ovládání přes mobilní aplikaci
    
  • Supramatic P na frekvenci 868 vč. dálkového ovladače a vodící lišty. S maximální rychlostí otevírání až 25 cm/s, nízkou spotřebou elektrického proudu - necelý 1 W. Velmi snadné programování pohonu a možností ovládání přes mobilní aplikaci

Montážní rozměry :

 • boční doraz (ostění) : min. 90 mm na každé straně
 • výška překladu (nadpraží) s pohonem : min. 125 mm
 • hloubka zasunutí s pohonem 3200 mm

Dodání 1 až 4 týdny

Typ vratSekční
Drážka lamelM
BarvaTmavý dub - rustical
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal