počet produktů: 0
cena: 0 czk
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 20
celkem: 253535
produkty v akci
Dálkový ovladač DICKERT
původní cena: 956 czk
860 czk
původní cena: 1 022 czk
767 czk

O nás

 

 

 

  • Firma působí v oboru dodávek, montáží a servisu automatických dveřních a vratových systémů. Z nichž vratové systémy představují většinu obratu firmy a zahrnují kompletní sortiment produktů : výklopné, sekční, sekční stranově odsuvné, rolovací, křídlové, i rychloběžné, jak pro soukromý sektor, tak i průmysl.
Nabídka firmy zahrnuje výraznou měrou i dodávky automatických vjezdových brán pro uzavírání objektů a silničních závor pro řízení provozu.
  • Firma působí v oboru od roku 1994, původně jako rodinná obchodní firma se vyprofilovala do obchodně-montážní společnosti s vlastní výrobou vjezdových brán a automatických dveří. Rozvoj činností byl plynulý a trvale rostoucí.
  • Od roku 2000 patří mezi autorizované prodejce společnosti HÖRMANN, která je největší producent vratové a nakládací techniky v Evropě. V současné době tvoří tým 7 pracovníků na pozicích obchodně-administrativních i výrobně-montážních, největšího prodejce vratové techniky HÖRMANN na jihu Čech s nabídkou doplňkových služeb servisu.